Heidelberg -Neuenheimer Feld
Hotel Garni / B&B
Tilbring en avslappende natt på vårt lille, men elegante hotell. Enten du er på forretningsreise eller på ferie, kan du starte dagen hos oss og nyte Heidelberg og omgivelsene rundt. Våre standardrom og ferieleiligheter er utstyrt med dusj/toalett, kabel-TV, radio, telefon, WLAN og hårføner. Alle dobbeltrommene har balkong og en fantastisk utsikt over Heidelberg slott og Neckar.
Kafeen vår er åpen syv dager i uken, og tilbyr deg den perfekte atmosfæren for å slappe av og hygge deg. Slå deg ned i vår lyse vinterhage eller på solterrassen. Vi tilbyr deg et bredt utvalg av frokostalternativer, som selvfølgelig er inkludert for deg som hotellgjest, stadig skiftende dagsretter, et utvalg av sprø salater og fine snacks. Du kan få et bredt utvalg av brød, rundstykker og bakverk ferskt fra vårt eget bakeri. Konditoriet vårt skjemmer deg bort med kaker, bakverk, krem- og puddingtærter. For de med liten appetitt kan du få et bredt utvalg av deilige salater, snacks, pølser, ost og mye mer i vår ferskvaredisk.
Det mest populære utsiktspunktet er på Heiligenberg, rett overfor Heidelberg slott. Ruinene av klosteret St. Michael og St. Stephan og Thingstätte, en enorm friluftsscene fra den nasjonalsosialistiske epoken, markerer toppområdet. Fra Philosopher's Walk på den sørlige skråningen av Heiligenberg kan du nyte en fantastisk utsikt over byen, slottet, elven Neckar og fjellene.
Heidelberg slott kan nås til fots eller komfortabelt med taubanen.
På en spasertur gjennom Heidelberg inviterer torg og parker til opphold, og universitetslivet kan merkes overalt. Universitetsbygninger finner du i gamlebyen, i Bergheim og på Neuenheimer Feld campus. Den populære Heidelberg Zoo ligger også her. Heidelbergs nyeste bydel er også verdt en omvei: Bahnstadt - et av de største byutviklingsprosjektene i Tyskland.
Vi gleder oss til besøket ditt!
I nærheten:
Heidelberg Zoo
Heidelberg slott
Gamlebyen i Heidelberg
Heidelberg Teater
Königsstuhl
Philosophenweg
Studentenkarzer
Tiefburg Handschuhsheim
Schwetzingen slott og hager
Burgfeste Dilsberg i Neckargemünd
Weinheim slott og slottspark
Venningen slott Zuzenhausen slott
Technomuseum Mannheim
Kinesisk tehus i Luisenpark
Mannheims kunstmile
John Deere Forum Mannheim
Barokkpalasset Mannheim
Wald-Michelbach opplevelsessenter
SEA LIFE Speyer
Speyer Domkirke
Vi bruker tjenesten Google Maps API fra Google LLC for å optimalisere søket ditt og for kartfunksjoner. Vi trenger ditt samtykke til dette.
Hvis du godtar dette, vil data bli sendt til Google og informasjonskapsler vil bli satt.
80.00-100.00 EUR
Enkeltrom 80.00 - 100.00 EUR
Dobbeltrom 140.00 EUR
Tremannsrom 175.00 EUR
(inkl. frokost)
Leilighet per dag 105.00 - 150.00 EUR
Turistskatt 3.50 EUR
Hotel Frisch Kontakt