Poppenhausen
Hotel / Pension / Vakantiewoningen / Particulier pension
In het hart van de Rhön, in het centrum van Poppenhausen, vindt u Gästehaus Elisabeth met plaats voor 16 gasten. De gezellig ingerichte kamers zijn voorzien van douche/wc, tv en balkon.
Vooral gezinnen of stellen die gewoon van wat meer ruimte willen genieten, zullen zich snel thuis voelen in onze vakantiewoning. De aparte ingang van het souterrain is gelijkvloers bereikbaar. De houtkachel in de uitnodigende woon-eetkamer zorgt voor gezellig comfort - zodat je meteen van je vakantie kunt genieten. De keuken is volledig uitgerust met kookplaat, oven, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster en nog veel meer. De kleine maar gezellige badkamer heeft een douche en WC.
Sinds het seizoen 2014 kunnen we je een andere, nieuw ingerichte vakantiewoning in pension Elisabeth aanbieden. Op 45 vierkante meter vind je een open woon-eetkamer met volledig uitgeruste keuken en een aparte slaapkamer met badkamer en balkon. Je zult je meteen thuis voelen in deze lichte en gezellige vakantiewoning en vanaf de eerste dag genieten van je vakantie. De keuken is volledig uitgerust met een kookplaat, oven, koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster en nog veel meer. De comfortabele bank biedt ook extra slaapruimte voor twee personen. Vanuit de aparte slaapkamer heb je toegang tot het balkon. De badkamer is uitgerust met een douche en toilet.
Als bijzonderheid serveren we van april tot oktober elke ochtend ontbijt in ons landhuiscafé of op je kamer. Zo kun je genieten van alle voordelen van een vakantiewoning en tegelijkertijd 's ochtends verwend worden zonder dat je je zelf zorgen hoeft te maken over het ontbijt.
Er is een stijlvol ingericht dagcafé in het huis, dat op zaterdag, zondag en feestdagen geopend is van 14:3o tot 18:oo en op woensdag en vrijdag van 15:oo tot 18:oo. Geniet van gezellige uurtjes met een heerlijke selectie gebak, koffiespecialiteiten, lekkere drankjes en kleine snacks.
Parkeerplaatsen zijn beschikbaar voor onze gasten achter het huis. Vanuit het pension, dat centraal gelegen is in het dorpscentrum, bereik je winkels, herbergen en andere faciliteiten in het dorp in slechts een paar stappen.
We nodigen je van harte uit om onze gasten te zijn en bij ons te verblijven in een vertrouwde sfeer.
Met vriendelijke groeten, Sabine Gensler-Münch en familie.
In de buurt:
De Steinwand bij Poppenhausen
Ski- en rodelarena Wasserkuppe
Frankisch openluchtmuseum Fladungen
Duits Brandweermuseum Fulda
Indoor karts in Fulda
Orgelmuseum Slot Hanstein in Ostheim
De zeilen van Noach in Kaltensundheim
Rhön-Zügle in Fladungen
Rhön Museum in Fladungen
Klooster Wechterswinkel Kunst en cultuur in Bastheim
We gebruiken de dienst Google Maps API van Google LLC om u in staat te stellen optimaal te zoeken en voor kaartfuncties. Hiervoor hebben we uw toestemming nodig.
Als u akkoord gaat, worden gegevens naar Google verzonden en worden cookies geplaatst.
53.00-82.00 EUR
Eenpersoonskamer 53.00 - 60.00 EUR
Tweepersoonskamer 66.00 - 82.00 EUR
(zonder ontbijt)
Vakantiewoning per dag 65.00 - 105.00 EUR
Huisdieren 5.00 EUR
Ontbijt per persoon 10.50 EUR
Toeristenbelasting 1.00 EUR
de
Gästehaus Elisabeth neem contact op met